top of page

VŠECHNO O BEDÝNKÁCH

Myšlenka našich bedýnek má 4 pilíře, o které opíráme všechna naše rozhodnutí. Od péče o vinohrad, přes tvorbu našeho vína, až po výrobu každé lahve a distribuci bedýnek k vám.

 

To všechno jsme se vám pokusili sepsat právě zde. Pokud ale budete cítit, že se chcete dozvědět víc, nebojte se ozvat.

 

Moc rádi vám odpovíme. 

 

MYŠLENKA

OSOBITOST

VÍNO

CENA

1. MYŠLENKA

Myšlenka našich bedýnek je jednoduchá. Chceme k vám dostat naše vína v podobě, jako byste je ochutnávali v našem sklepě. 

Ale o víně se dočtete více v dalších řádcích. Bedýnka je vymyšlena především proto, že se v ní skvěle transportují naše vratné lahve s vínem.

U našich přátel a kamarádů jsme zjistili, že je skvělé si vychutnat víno a nenechávat za sebou nekonečné množství prázdných lahví.

Na přepravu vína používáme patentní lahve, které před naplněním dezinfikujeme a následně plníme vínem podle vašeho výběru.

Nabízíme dvě velikosti bedýnek, na 6 nebo 12 lahví. Připravujeme i "nosítko" na 3 lahve.

A pozor, důležitá informace! Lahve v našich bedýnkách mají objem 1 litr.

Jen abychom byli fér. V našem vinařství i lahvujeme vína do standardních lahví, bedýnkami se ale snažíme tohle množství omezit.

V neposlední řadě jsme si dali dost záležet na tom, jak naše bedýnka vypadá. Myslíme si, že je prostě skvělá nejen na přepravu našeho vína.

 
 

2. OSOBITOST

Nechat si vozit víno podle vlastní volby, je už sama o sobě věc osobního vkusu. Pokud si jej necháte vozit ve vlastní bedýnce, je to o něco lepší.

My jsme se ale rozhodli posunout osobitost ještě o pořádný kus dál. 

Pokud se rozhodnete, můžete si objednat lahve, na kterých bude laserem vyvedeno téměř vše, co si budete přát. A právě do takových lahví vám pak budeme dávat vámi zvolené víno.

Prostě a jednoduše, když budete příště sedět u stolu s kamarády, budou pít víno z lahve, na které je právě vaše jméno.

3. VÍNO

Je toho moc, co bychom chtěli napsat o vínu, které vám nabízíme, prodáváme a vozíme. Zkusíme to ale zestručnit.

 

Tak předně, všechna vína, která produkujeme, jsou vína suchá. To znamená, že mají zcela minimální množství zbytkového cukru. Myslíme si, že je to tak správně a díky tomu je možné se soustředit na skutečnou chuť a vůni dané odrůdy. M.j. věděli jste, že díky tomu si můžete víno zařadit do keto diety?

Všechna naše vína jsou specifická pro daný rok. To je důležité. Je důležité vědět, že naše Chardonnay bylo vloni jiné než letos. Je to právě proto, že respektujeme to, jaký rok nám příroda vykouzlí. 

 

Třetí a velmi podstatnou věc, kterou hlídáme, je množství látek, které zajišťují stabilitu vína. Stručně řečeno, tady, když se toho dá moc, bude vás bolet hlava. No, a my toho dáváme málo. Naopak chceme, abyste s našimi víny měli pocity jenom pozitivní.

Zároveň je ale dobré říct, že bedýnka není určena jako základ vašeho archivu. Jsou to vína k denní spotřebě a bedýnku je třeba uchovávat v chladném prostředí. V ideálním případě vína vypít do 14 dnů.   

 

4. CENA

Ožehavá otázka. Cena. Našemu vínu věnujeme velké množství času. Myslíme si, že se mu věnujeme zodpovědně a na výsledku je to vidět. 

Ceny určujeme pro každou odrůdu zvlášť podle kvality úrody v daném roce.

Pokud se pro bedýnku rozhodnete, její cena se skládá ze 3 částí. Vratná záloha za bedýnku, vratná záloha za lahve v případě, že je budete mít bez vlastního jména, jinak nákup lahví s nápisem na přání. A nakonec cena za víno.

Vratná záloha za bedýnku je 500,- Kč

Vratná záloha za 6 lahví bez vlastního jména je 250,- Kč

Nákup 6 lahví s vlastním nápisem je 400,- Kč (cena je včetně nápisu na lahvi)

 

Cena vína je k dispozici v části OBCHOD

CESTA K VÍNU

Naše bedýnky jsou naše velká osobní věc. Vždycky, když je dovezeme našim zákazníkům, máme radost. Ještě větší pak, když nám volají, že ji chtějí opět naplnit.

 

Víno nás baví a věříme, že přes naše bedýnky, bude i vás.

bottom of page